ana sayfa > Genel > Aker Eşarp Modelleri

Aker Eşarp Modelleri

Pazar, 04 Ağu 2013 yorum ekle yorumlara git

Aker Eşarp markası farklı tarzları sizlerle buluşturuyor. Genel olarak farklı tarzları benimseyen Aker değişik modelleri sizlere sunuyor. Aker’in sunmuş olduğu tasarım ve model çeşitliliği seçim konusunda sizi zor durumda bıraksa da bayanlar bu güzel modellerden çok memnun. Aker eşarp modelleri dendiği zaman Aker’i bilen bayanların aklına ilk gelen şey ürün çeşitliliği geliyor. Çünkü Aker gerçekten çok farklı desen ve tasarımlarla akıllarda iz bırakmayı başarmıştır. Eşarp seçimi yapacak olan bayanlar önce akıllarında markaları düşünürler sonra da markalar içinden seçimlerini yaparlar. Bütçe ve diğer kıyafetlerin durumuna göre bir eşarp seçilir. Aker bu konuda sizlere çok yardımcı olmaktadır. Çünkü Aker’de muhakkak size uygun bir eşarp bulacaksınız. Aker markasının bu kadar çeşitliğinin nedeni var aslında, Aker eşarp üretimine 1977 yılında başlamıştır; O yüzdendir ki yüzlerce eşarp tasarımı ve modeli mevcutttur. Aker geçmişiten bugüne gelen köklü başarısının karşılığını bugünlerde  Türkiye ve Dünya’nın bir çok yerinde en çok tercih edilen eşarp markası olarak alıyor.

Aker kendi markasının yanı sıra Pierre Cardin, Aranica ve Cacharel markalarıyla birlikte yaptığı üretimlerde de gayet başarılı olmuştur. Aker yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın da en büyük ipek eşarp üreticisi olmayı başarmıştır.

28_2

Aker bu başarısının arkasında son teknoloji makinelerle donatılmış bir eşarp üretim tesisi, 1000′e yakın kendine özgün tasarımı, Yüzlerce eşarp deseni ve rengi bulunmaktadır.
İnsanlara daha rahat seçim hakkı tanıyan Aker yapmış olduğu tasarımlarla eşarp modasının kalbi olmaya devam ediyor.
Kendine özel motif ve desenleriyle modayı belirleyen Aker üretimlerinde kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Aker eşarpları incelerken kendinizi bir anda gül bahçelerinde hissedebilir ya da kendinizi tarihsel motiflerin içinde bulabilirsiniz. Farklı tarzdaki desen ve motifleri sizleri farklı dünyalara götürecek olan aker eşarp modellerini aşağıdaki görsel galeride sizlere sunuyoruz.

Categories: Genel Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok