ana sayfa > Genel > Orkide Eşarp Modelleri

Orkide Eşarp Modelleri

Çarşamba, 28 Ağu 2013 yorum ekle yorumlara git

Uygun fiyat ve modaya uygun desenleriyle yeni trend olma yolunda hızla ilerleyen Orkide Eşarp oldukça şık modelleriyle şık bayanların tercihlerinde ilk sıralarda yer alacak gibi gözüküyor.Fiyatlarına baktığımızda hemen hemen tüm modellerin aynı yelpaze içinde olduğunu görüyor ve hiçbir modelinin hiçbir bütçeyi zorlayacak düzeyde olmadığını rahatlıkla size aktarabiliyoruz. Eğer sizde bir bayan olarak hem şık olmak istiyor hem de rahat etmek istiyorsanız güvenle Orkide eşarp modellerini tercih edebilirsiniz.

deniz3 deniz2 deniz1 deniz5

 

Yukarıda yer alan eşarplar deniz grubuna ait. Sanırım bu yaz aylarında bulunduğunuz ortama ve havaya en çok uyum sağlayan modeller bunlar olacak. Zevkinize göre ister koyu ister açık rengi tercih edebileceğiniz bu salaş eşarplar bu yaz vazgeçilmeziniz olacak gibi gözüküyor. Sizi oldukça rahat ve huzurlu hissettirecek bu eşarplarla konforu başınızda hissedebilir uygun fiyata elde edebilirsiniz.allalalanazarboncuğu

Bu modellerde nazar bonzuğu severlerin oldukça ilgisini çekecek. Kendine özgü desenleriyle nazar boncuğu figürlü eşarplar sizi asil gösterecek ve şıklığınıza şıklık katacaksınız. Üstelik masmavi bu eşarplarınız gökyüzünede oldukça uyum sağlayıp size huzur verecektir.

 

çiçeeeeeeeeeeeeeek

 

Yaz trendlerinin olmazsa olmazı çiçek desenli eşarpların en renklilerini orkide eşarpta kolaylıkla bulabilirsiniz.Yaz ayıyla birlikte her yanımızda gördüğümüz rengarenk çiçekleri başınızda konforlu bir şekilde taşımanıza olanak veriyor.

günbatımı

 

Müthiş günbatımı manzarasına uyum sağlayacak yine aynı müthişlikte günbatımı eşarp modelleri…

çimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeğn

 

Orkide eşarp yeşil müptalalarını da unutmamış çimen adlı koleksiyonunda ise yeşil tonlarına ve üstündeki çiçek desenlerine ağırlık vermiş. Yeşilin huzurunu her zaman üzerinde hissetmek isteyenler için ideal bir model…

taşveinciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 

Bu gördüğünüz şık modeller ise taş ve inci koleksiyonuna ait üzerinde. Üzerinde boncuk,yuvarlak şekil ve siyah benek desenleri bulunan bu eşarplar oldukça göz alıcı.

gökkuşağıııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

 

Ve son olarak renk tutkunları için gökkuşağının rengini barındıran renkli eşarp modelleri. Gökkuşağı adlı koleksiyonda yer alan bu eşarp modelleri zevkinizi yansıtacak size dilediğiniz kıyafeti oldukça kolay bir şekilde kombine etme fırsatı verecek.

Categories: Genel Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok