ana sayfa > Genel > Tekbir Eşarp Modelleri

Tekbir Eşarp Modelleri

Salı, 06 Ağu 2013 yorum ekle yorumlara git

Tekbir eşarp modeli deyince herkesin aklına en başarılı ve en kaliteli eşarp firmalarından birisi geliyor.Tüm türkiyede farkındalık yaratmayı başaran kalitesiyle insanlara güven aşılayan bu marka gerçekten olduğu yeri hakediyor. Ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlarıyla özellikle online sitesinden alışveriş yapanların yakalayabileceği indirimlerle gerçekten her yaştan tesettürlü bayanların ilgisini çekiyor.  Vitrinlerindeki çeşitlilik genç kızların ve modayı takip edenlerin gerçekten hoşuna gidecek düzeyde. Bu ilgi de tekbir’i dünyanın en büyük tesettür markalarından birisi yapıyor.

etol

 

Tekbir’de oldukça yeni olan modeller de var. Bu senenin modasına uyum sağlamak isteyenler için seçeneklerden işte birincisi etol eşarp…Zevkinize göre dilediğiniz rengi ve deseni tekbir giyim mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

motif

Bu da bir başka model motifli eşarp. Üstelik yeni sezonun vazgeçilmez modellerinden biri olmayı başarıyor.Eşarp desenlerinde motif çeşitliliği ise yine oldukça fazla.  Özellikle osmanlı motifli eşarplar ve çini motifli eşarplar en çok tercih edilenler arasında.

Diğer eşarp modellerine  göre tercih edilirliği  bu sezon daha ağırlıklı basacak modeller arasında nakol örgü ve firgete gibi daha değişik modeller de yer alıyor.Uçları lazer ile kesilmiş her türlü kıyafetinize uyum sağlayacak rengini zevkinize göre belirleyecebileceğiniz şık puantiyeli eşarpları da unutmamak lazım                                                                                                                                      .indir8 indir7 indir9

 

Elbette ki her bayan gibi tesettürlü bayanlar da şık olmak ister. Şık olmak ise sadece kıyafetiniz değil taşıdığınız tüm aksesuarların birbirini tamamlayarak kombin oluşturmasıdır. Yani tesettürlü bir bayanın olmazsa olmazı eşarpları,bir kombinin en önemli parçası sayılabileceğine göre ona o özeni göstermek gerekir. Bu da ancak tekbir kalitesiyle mümkün olabilir. Modayı yakından takip eden ve giyimine önem veren bayanlar tekbir yardımıyla şıklığını tamamlıyor ve kendine özgü şık ve zarif desenleri olan tekbiri seçiyor. Resimlerde gördüğünüz örneklerden esinlenerek siz de dilerseniz eteğinizin rengini tekbir eşarbınızdaki puantiyelerle tamamlayabilir,çanta ve eşarbınızın birbirine uyumundan çıkacak şıklığı ve zerafeti üzerinizde taşıyabilirsiniz.

xlalala

 

Tekbir yeni sezon yaz ürünleri ise yine içinizi açacak cinsten.Yeni sezon da osmanlı bedestenlerinden esinlenen tekbir bu değişik koleksiyonuyla kendisine yepyeni müşteri kitlesi edinmeyi başardı. Bedesten koleksiyonunda klasik modelleri kullanan fakat dikkat çekici olarak işleme nakış ve baskı da kullanıldı. Koleksiyon da kullanılan renkler ise karamel tonu sarı mavi kısacası tüm renklerde geniş bir renk aralığı kullanılmıştır.Modellerinde yaz renkliliğini ve naifliğini ortaya çıkarabilmek için kırmızının çekiciğini beyazın saf ve temiz rengini kullandı ve yine fazlasıyla beğeni topladı. Böylece her yeni sezon artan ürün çeşitliliğiyle birlikte her zevke hitap eden tesettür giyim markasının öncülerinden birisi tekbir oluyor.Sıradanlığın ötesine geçmeye çalışan tekbir bu yaz  gerçekten dikkatleri üzerine toplamışa benziyor.Ayrıca yeni sezonda tekbir’de ağırlık kazanan renkler sadece kırmızı ve beyazla da sınırlı kalmıyor.Fuşya, gül kurusu mavi ve krem renkleri ağırlıkta.

Genç bayanlara orta yaşlı bayanlara kısacası her yaştan kesime hitap eden tekbir bu kadarla da kalmıyor buna ek olarak mağazalarınsa büyük beden satışı da yapıyor.En özel ürünlerini her yaştan ve her bedenden kitleye sunan tekbir giyim mağazası tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden birisi olmaya devam ediyor. Sadece ürün model ve beden çeşitliliğinde değil fiyatlarında da her bütçeyi düşünen tekbir birçok kişinin tercih listesinde ilk sırada gibi gözüküyor.Üstelik yeni sezon ürünleri o kadar beğeni kazandı ki ülkemizde gördüğü ilgiden sonra ortadoğu ülkesindeki bayanlarında beğenisine sunuldu.

Genelde açık renklerin kullanıldığı ve modaya oldukça hakim olan tekbir yaz koleksiyonunu tüm zevk sahibi bayanlara öneririz. Eminiz ki tekbir yeni sezon koleksiyonun da ki renkler yaza damgasını vuracak.

 

 

Categories: Genel Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok